Дотримання прав людини в умовах гібридної війни Опитування

1065

Заповнених анкет

2017-03-29

Дата опитування

завершений

Статус опитування

3.06%

Похибка

Стать

Вік

Як би Ви оцінили загалом ситуацію в Україні щодо дотримання прав та свобод людини?

Як на Вашу думку, наскільки поширеним на окупованих територіях Донбасу є порушення прав людини та переслідування за культурно-національним принципом? (0 – відсутність дискримінації і порушення прав людини, а 10 - макс. ступінь дискримінації)

Наскільки кримські татари та етнічні українці у Криму страждають від порушення прав людини та переслідування за культурно-національним принципом? (0 – відсутність дискримінації і порушення прав людини, а 10 – максимальна ступінь дискримінації)

Як на вашу думку наскільки українська влада ефективно вирішує проблеми порушення прав людини на окупованих територіях Донбасу та Криму?

Як на вашу думку, невиплата пенсій громадянам, які перебувають на окупованій території Донбасу це порушення прав людини чи ні?

Як Ви сприймаєте заборону торгівлі із окупованими територіями Донбасу? Чи призводить це до порушення прав людини?

Як на Вашу думку, коли інші держави вимагають від України видати їх громадянина, проти якого в них висунуті обвинувачення, то як має чинити Україна?

Як на вашу думку, чи повинна Україна надавати громадянство чи притулок мешканцям Росії, Грузії, Білорусі та інших країн, які приїздять добровільно воювати на Донбас на боці України?

Сьогодні влада Узбекистану вимагає від України екстрадиції (видачі) Акбара Абдуллаєва. Як Ви вважаєте чи повинна Україна видати його, якщо на території Узбекистану він не отримає справедливого суду, його можуть піддавати тортурам та навіть вбити?

Якби президентські вибори проходили найближчої неділі, то за кого б Ви проголосували?